Godzina:
 
Home
Poleć nas
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich
ul. Zamkowa 5, 47-300 Krapkowice, tel.: 77 466 13 38, fax: 77 466 17 28
Napisz do nas

Aktualności - Nie kłam w szpitalu

Nie kłam w szpitalu

- Jedno MAŁE KŁAMSTWO na izbie przyjęć i pozbawiacie setki osób opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, zwłaszcza tej


- Wracając z pracy, czy innego wyjazdu z zza granicy, będąc w kwarantannie, czy mają nawet podejrzenie o zarażenie koronawirusem, PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE JESTEŚCIE „TRĘDOWACI”. Każdy udzieli Wam potrzebnej POMOCY, położy w szpitalu jak trzeba, zrobi operację, czy inny zabieg, tylko odpowiednio do tego zabezpieczy WAS i SAMEGO SIEBIE mając taką wiedzę!


- Brakuje w Polsce lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych pracowników służby zdrowia, nie tylko przez sytuację związaną z koronawirusem, ale ogólnie, (nie trzeba jakoś szczególnie Wam tego tłumaczyć - jak jest każdy widzi) dlatego każdy MEDYK jest dziś na wagę złota.


- NIE ZATAJAJCIE, faktu bycia w gronie osób z podejrzeniem o możliwość zachorowania. Po to robi się dziś w szpitalach wstępny wywiad, mierzy temperaturę, ustala objawy, żeby chronić i pomagać WAM i INNYM !


- W ostatnich dniach czytamy o kolejnych zamkniętych szpitalach i wyłączonych z pracy lekarzach i pielęgniarkach, przez zatajanie prawdy przez pacjentów !!!

 

Szpital Krapkowice i wiele innych szpitali, musi pracować bez kwarantanny, żeby ratować WASZE ZDROWIE i ŻYCIE ! To jest wystarczający ARGUMENT, żeby przed wejściem do szpitala mówić PRAWDĘ !!!!!

 

https://www.facebook.com/463777867456412/posts/833598303807698/?d=n


 Copyright © Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach Created by MediaSoft