Godzina:
 
Home
Poleć nas
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich
ul. Zamkowa 5, 47-300 Krapkowice, tel.: 77 466 13 38, fax: 77 466 17 28
Napisz do nas

Aktualności - ZAMEK DOCENIONY - Orły Edukacji 2020

ZAMEK DOCENIONY

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Nasz Krapkowicki ZAMEK, podobnie jak w ubiegłym roku został laureatem Plebiscytu Orły Edukacji 2020. Zajęliśmy 2 miejsce uzyskując w ocenie 8,8 punktów na 10 możliwych. Zostaliśmy również wyróżnieni na poziomie ogólnopolskim.

Konkurs organizuje cyklicznie, w edycjach rocznych przedsiębiorstwo Beautiful Company Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Celem jest dotarcie do jak największego grona przedsiębiorców i wyłonienie tych spełniających najwyższe standardy. Udział biorą wszystkie firmy edukacyjne obecne w sieci. Organizator konkursu przeszukuje Internet w poszukiwaniu stron zawierających oceny /Google.pl, panorama firm.pl, facebook.pl, jakie opinie.pl, zumi.pl, pkt.pl i inne/.

Orły Edukacji to nagroda  stworzona, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy stawiają na jakść, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. Nagroda ta potwierdza nasz wkład i zaangażowanie w edukację młodego pokolenia. Cieszymy się, że jesteśmy zaliczani do grona liderów branży edukacyjnej w powiecie krapkowickim oraz w kraju.

Podziękowania należy się naszym uczniom, absolwentom i rodzicom, gdyż to ich pozytywne opinie o naszej szkole zadecydowały o otrzymaniu tytułu laureata tego plebiscytu. Najważniejszym jest fakt, że opinie te nie były niczym wymuszone. Cieszymy się, iż uważacie czas spędzony w Krapkowickim Zamku za najlepsze lata swojego życia, a osoby, które ukończyły już naszą szkołę z tęsknotą wspominają ten okres. Nagroda ta jest najlepszym podziękowaniem dla nauczycieli i pracowników szkoły za trud edukacji oraz wychowania. Świadczy również o tym, iż wybór Krapkowickiego Zamku jako szkoły, w której będziecie realizować kolejny etap edukacyjny – to dobry wybór.

https://www.orlyedukacji.pl/profile-275513-zespol-szkol-zawodowych-im-piastow-opolskich-w-krapkowicach/


 

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach Created by MediaSoft