Godzina:
 
Home
Poleć nas
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich
ul. Zamkowa 5, 47-300 Krapkowice, tel.: 77 466 13 38, fax: 77 466 17 28
Napisz do nas

Aktualności - Mechanicy na MOTOR SHOW w Poznaniu

6.04.2018 r. fani motoryzacji z krapkowickiego ZAMKU wraz z opiekunami: panią Aleksandrą Rataj - Latką, panem Andrzejem Mielczarkiem oraz panem Leszkiem Ludwikowskim pojechali do Poznania na Targi Motoryzacyjne MOTOR SHOW.

Tam zobaczyli ok. 60 polskich motoryzacyjnych premier, mnóstwo hybryd samochodowych, a także nowości produktowe i technologiczne z zakresu mechaniki samochodowej w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM.

Jak co roku przygotowano tory do jazdy terenowej, do jazdy elektrycznym smartem oraz pokazy stuntu motocyklowego i driftu samochodowego. Jedną z atrakcji targów był interaktywny skaner, który prześwietla samochód i pokazuje, jakie części zamienne w nim umieszczono oraz żywy warsztat, czyli wydzielona strefa, w której można było sie przyjrzeć z bliska pracy serwisantów, a nawet ich zastąpić.

Ponadto na stoisku tvn Turbo spotkać można był Adama Kornackiego z programu "Zakup kontrolowany", Dagmarę Kowalczyk z "Raportu tvn Turbo", Przemysława Szafrańskiego z "Wojen samochodowych" oraz Adama Klimka z "Samochód marzeń: kup i zrób", a także wziąć udział w castingu na prowadzącego tej stacji.

zobacz zdjęcia


 

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach Created by MediaSoft