Godzina:
 
Home
Poleć nas
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich
ul. Zamkowa 5, 47-300 Krapkowice, tel.: 77 466 13 38, fax: 77 466 17 28
Napisz do nas

Aktualności - Gala wręczenia nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych

12 czerwca 2017 r. w sali koncertowej Filharmonii Opolskiej w Opolu odbyła się uroczysta gala  wręczenia nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Podczas tej uroczystości uhonorowano także laureatów XXIV Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych wśród, których znalazł się uczeń naszej szkoły, Adrian Trębacz z klasy 1c.

 

Nasza szkoła została nagrodzona również w kategorii drużynowej, za zajęcie II miejsca wśród 16 szkół biorących udział w tym turnieju.

Drużynę tworzyli: Adrian Trębacz z kl. 1c oraz Szymon Boruszek  z kl. 1c i Sandra Machynia z kl. 2a, którzy zostali finalistami tego konkursu.

Nauczycielem matematyki, uczącym Adriana i jego kolegów z drużyny, jest pani Małgorzata Nesterowicz, która podczas gali otrzymała list gratulacyjny z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty.

 

          Uroczystość uświetnili znakomici młodzi artyści z opolskiego Studia Debiutów, działającego przy MDK w Opolu. Organizatorzy konkursu to Kuratorium Oświaty w Opolu i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

 

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

zobacz zdjęcia


 

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach Created by MediaSoft